DARUJTE 2%

 

Budeme veľmi potešení, ak sa pridáte k našej výzve – Centrum pre tréning a rozvoj sa opäť uchádza o podporu z 2%.

Darovaním svojich 2% sa pripojíte k našej práci, za ktorou stojíme, a ktorú zodpovedne i s láskou realizujeme.

Pre túto výzvu k spolupráci s vami sme sa rozhodli z dôvodu možnosti získať financie pre sprístupnenie poradenských služieb tým, ktorí na ne nemajú dostatok prostriedkov.

Robíme tak po 8. krát a podporili sme vďaka tomu už nejednu zmenu k lepšiemu.

Z podpory za rok 2018 sme takto prispeli na 53 konzultácií a odpovedali na 209 e-mailových dotazov od našich klientov v online poradni.

Rovnako tak sme rozbehli náš nový projekt Vzťahovo – krajina vzťahov a realizovali sme DUET tour. Všetko nájdete na novom webe: www.vztahovo.sk.

Špecialitkou nášho portfólia je partnerská hra DUET 2, ktorej sme autori a buduje partnerské vzťahy po celom Slovensku.

Ak vás to chytilo za srdce, darujte vaše 2%.

ĎAKUJEME!

Za rok 2018 ste nám darovali 765,45 €.

Doteraz sme z toho mohli zrealizovať

konzultácií s klientom

minút e-mailového poradenstva

zastávok DUET tour

počet účastníkov

Popis krokov

  • do 31. marca 2020 – Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami – Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane je už súčasťou daňového priznania
  • do 30. apríla 2020 – Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem Vyhlásenia o poukázaní 2 % dane zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré mu vystaví zamestnávateľ)

Zamestnanci

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie Potvrdenia o zaplatení dane.

2. Vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane. Najneskôr do 30. apríla 2020 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska. Pre zjednodušenie poukázania 2% sme pripravili pre vás editovateľné Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby – stiahnite si ho pohodlne tu.

Fyzické a právnické osoby

V daňovom priznaní pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% (3%) z dane. Údaje Centra pre tréning a rozvoj, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť, nájdete v Zozname prijímateľov pri organizácií.

Kontaktujte nás!

Zavolajte na +421 911 913 824, napíšte nám na info@ctar.sk alebo vyplňte nasledovný formulár a my vás budeme kontaktovať.

15 + 11 =

Portfólio služieb

Poradenstvo

Tréning a vzdelávanie

Online diagnostika

Supervízia

Management HR procesov

Zobraziť
Skryť