Online služby

Online služby

“Meniace sa okamihy – to je všetko, čím si môžeme byť istí. Objavme v nich teda ich najväčšiu cenu.” W. Somerset Maucham

Poradenstvo

Supervízia

Kontaktujte nás!

Zavolajte na +421 911 913 824, napíšte nám na info@ctar.sk alebo vyplňte nasledovný formulár a my vás budeme kontaktovať.

10 + 2 =

Podmienky vzájomnej spolupráce

  • Potrebujete sa niekedy poradiť, či vyriešiť nejakú dôležitú situáciu, pričom na osobnú návštevu práve nemáte čas?
  • Nachádzate sa v situácii, kedy nemáte dosť sily, či odvahy prísť osobne a radšej by ste na začiatok skúsili niečo menej osobné, či odhaľujúce?
  • Alebo žijete v krajine, kde nie je poradca alebo kouč hovoriaci vašim jazykom, či poznajúci vašu kultúru a vy sa potrebujete porozprávať?

V takýchto a podobných situáciách sme pre vás sprístupnili vybrané služby aj online – cez Skype:

Ak máte záujem dozvedieť sa o jednotlivých službách viac, kliknite na príslušný obrázok v portfóliu služieb.

Na webovej stránke služby nájdete podmienky spolupráce, ktoré uplatňujeme tak v osobnom kontakte, ako aj pri poskytovaní služieb online.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu!

Online e-mailová poradňa

Špeciálnou službou, ktorú poskytujeme pre našich klientov bezplatne je online e-mailová poradňa, ktorá slúži na krátkodobú spoluprácu formou e-mailovej komunikácie medzi klientom a poradcom. Je užitočná aj v prípade sprostredkovania pomoci vo vašom mieste bydliska alebo v spolupráci s inými odborníkmi.

Dotazy a odpovede v záujme zachovania bezpečia a dôvernej komunikácie nezverejňujeme a tým garantujeme anonymitu klienta.

Vaše požiadavky sa usilujeme zodpovedať do 5 pracovných dní, prípadne čo najskôr. Za pochopenie ďakujeme.

Upozornenie: V prípade, ak vlastné rozhodnutie alebo konanie klienta, či rozhodnutie alebo konanie druhých z jeho bezprostredného okolia, je pre klienta alebo pre druhých nebezpečné a zo zákona sa naň vzťahuje nahlasovacia povinnosť, podnikneme také kroky, ktoré sú potrebné na minimalizáciu nebezpečenstva a vyplývajú zo zákona.

Naša online e-mailová poradňa nenahrádza osobný kontakt so psychológom, či iným odborníkom.

V prípade záujmu o naše služby napíšte svoj dotaz cez kontaktný formulár. Tešíme sa na spoluprácu!